تبلیغات تبلیغات

با اطمینان خرید کنید

فایل خود را در آپلود سنتر کافه تکنولوژی با سرعت نامحدود اپلود کنید . کلیک کنید.

امروز با شما با یه آموزش کاملا رایگان هستیم که متاسفانه در بعضی سایت های ایران یاین آموزش ها به فروش میرسه.ولی ما به دلیل احترامی که برای شما عزیزان قائل هستیم این آموزش را به صورت کاملا رایگان گذاشتیم.

در این مطلب، بهترین شیوه های بالا بردن تعداد ممبر کانال تلگرام را از زبان تاسیس کنندگان کانال تلگرام برای شما تهیه کرده ایم. به کار ببندید و ثروتمند شوید. این گوی و این میدان.تلگرام به عنوان پیشرفته ترین و سریعترین مسجنر پیام رسان جهان، در کشورما میلیونها کاربر را جذب خود کرده و بر روی آن هزاران کانال مختلف تحت عناوین و موضاعات متنوع ساخته شده است.اگر شما نیز جزو دسته افرادی هستید که کانال تلگرام دارید و می خواهید از طریق آن درآمد زایی کنید، تا پایان با ما باشید تا بهترین روش های بالابردن تعداد ممبر های کانال تلگرام را به شما بیاموزیم.همان طور که در بالا گفته شد این آموزش به طور رایگان تهیه شده است.لطفا برای دیدن تمام آموزش به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

 

کانال تلگرام، منبع درامد و کسب و کار من است

اگر صاحب کانال هستید و می خواهید کانال تان مثل کانال هایی که ترک می کنید نشود، این گوی و این میدان، راهکار برایتان داریم مثل باقلوا.
بهترین روش افزایش ممبر تلگرام به گزارش گروه وبگردی دقدقه، «دیگه هرکس را می بینی داره کانال می زنه!» جمله خیلی رایجی که بعد از اد کردن یکی از اقوام، آشنایان، دوستان، دشمنان، کسبه محل، دندان پزشک تجربی خیابان پایین خانه تان و… بر زبان می آورید یا از دیگران می شنوید، کانال هایی که یا به محض ورود به آنها لیو می دهید و به خاطر رودربایستی و چیزهای دیگری که انگشت تان را می بندند که گزینه لیو را فشار ندهید در آنها می مانید و حداکثر کاری که از دستتان بر می اید آن است که هشدارهای کانال را ببندید که حداقل صدای پست هایی که در چنین کانال هایی گذاشته می شوند، روی اعصابتان ماراتن نرود. پس اگر صاحب کانال هستید و می خواهید کانال تان مثل کانال هایی که ترک می کنید نشود، این گوی و این میدان، راهکار برایتان داریم مثل باقلوا.
ممبر کانال

افزایش ممبر تلگرام

باید هدف خود از ایجاد کانال را بدانید و هدف مشخصی را برای خود ترسیم کنید باید بدانید که بدنبال چه هستید و در چه زمینه کاری می خواهید فعالیت کنید. مطالب کانال را از کجا و چطور باید تهیه کنید از همه مهمتر خود را به جای اعضاء کانال قرار داده و ببنید که اگر شما عضو این کانال بودید، حاضر بودید مطالب آن را همیشه مرور کرده و کاربر فعال این کانال باشید؟

آیا واقعا شما به کانال تلگرام نیاز دارید؟

وقتی برای این سوال جواب منطقی و درست پیدا کردید، کانال بزنید ولی یادتان باشد درست است که تلگرام این قابلیت را به صورت رایگان در اختیار همه قرار داده، ولی کانال داری کار هر کسی نیست! بسیاری از افرادی که این روزها کانال ایجاد می کنند، می توانند با بقیه قابلیت های تلگرام از جمله گروه و سوپر گروه به هدف های مدنظرشان دسترسی پیدا کنند. پس همه جوانب را بسنجید، چرا که حتی اگر برای ساخت و نگهداری یک کانال که در آینده نزدیک شکست می خوردف پولی هم خرج نکنید با وقتی که از دست داده اید، چه کار می کنید؟

راههای افزایش ممبر تلگرام

لینک Join Chat فراموش نشود

خب حالا کانال را ساخته اید و می خواهید بقیه هم به شما کمک کنند و پستی را که شما برای دعوت دیگران در کانالتان گذاشته اید، به اشتراک بگذارند، آسان ترین راه آن است که لینک عادی یا نام کاربری (User name) کانالتان را به اشتراک بگذارید، ولی بهترین کار این است که به تنظیمات کانالتان بروید Private Channel را انتخاب کنید و قبل از آنکه گزینه تایید را بزنید لینک Join Chat کانالتان را کپی کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید، در جریان باشید که اگر کانالتان عمومی است، به هیچ وجه گزینه تایید زیرآدرس را نزنید و اگر کانالتان هم از اول Private Channel است اصلا نیازی به طی مراحل بالا نیست.
بالا بردن ممبر کانال تلگرام
تفاوت لینک Join Chat با لینک معمولی و نام کاربری این است که هر کس بخواهد با این لینک وارد کانالتان شود، حتما قبل از ورود باید به کانال شما اضافه شود تا اجازه ورود داشته باشد و بسیاری از افرادی هم که به این صورت وارد کانال شما می شوند یا بلد نیستند یا به هر دلیلی می مانند و خارج نمی شوند، روش چندان خوبی برای جذب کاربر نیست، ولی خب حالا!

تبلیغ، بهترین روش افزایش ممبر کانال

با تبلیغ کانالتان را بالا بکشید

یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن کاربران یک کانال، تبلیغات در کانال های پرکاربر است که البته تضمینی نیست و ممکن است با تبلیغات شما کاربر چندانی به کانالتان اضافه نشود، در هر حال اگر قصد سپردن کانالتان را به کانال های پربازدید برای تبلیغ دارید، اول از همه کانال هایی را انتخاب کنید که با موضوع کانال شما هماهنگ هستند چرا که کاربر بیشتری از این کانال ها به کانالتان اضافه می شود و در درجه دوم دقت کنید که حتما کانالی را انتخاب کنید که پست هایش بیشترین تعداد بازدید را در یک زمان مشخص دارند.
هزینه تبلیغ در کانال ها ساز و کار مشخصی ندارد، برخی از کانال ها بنا به تعداد مشخص بازدید، برخی ساعتی و برخی روزی تبلیغ می گیرند. از ساعتی ۶ هزار تومان شروع می شود به بالا، اینکه یک کانال چه قیمتی را روی تبلیغاتش گذاشته به تعداد بازدیدهای یک پست، مخاطبان آن و… بستگی دارد. پس از هول حلیم در دیگ نیفتید و به خاطر قیمت ارزان، تبلیغ تان را به کانالی نسپارید که یا  مخاطبانش مناسب کار شما نیستند یا پست هایش بازدید بسیار پایینی دارند، از ما گفتن بود!

تبلیغات موثر بکنید

شما به راحتی میتوانید با ارسال پیام های تبلیغاتی انبوه به شماره های تلگرامی ممبر های بسیار زیادی برای خود جمع آوری بکنید.و باید بگم با این روش میتوانید روزانه بیش از ۱۰هزار ممبر به کانال خود اضافه کنید.شما میتوانید این نرم افزار فوق العاده برای ارسال انبوه تلگرام را با کمترین هزینه دریافت و افزایش ممبر های خود را شروع کنید برای تهیه ی این نرم افزار به لینک زیر مراجعه کنید.

برای تهیه ی این نرم افزار کلیک کنید

پول خرج کنید و تعداد ممبر کانال را افزایش دهید

در افزایش ممبر کانال هم مثل هر چیز دیگر در این دنیای فانی وابسته به چرک کف دست هستید و هر قدر پول بدهید، همان قدر کاربر ثابت، درجه یک، مرتبط و دوست داشتنی نصیب تان می شود. راهکارش هم آن است که کلا کانالتان را به یک آدم این کاره بسپارید و بخواهید که تعداد کاربرانش را بالا ببرد. باید توجه کنید که با ارسال مطالب مفید و تبلیغات خوب می توانید اعضا زیادی در کانال خود جمع کنید.
در حال حاضر در بازار برای چنین کاری در ازای هر هزار کاربر ۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان از شما پول می گیرند، ولی توصیه ما این است که به قیمت های پایین زیاد اعتماد نکنید؛ چرا که احتمال کشاندن کاربرهای غیرمرتبط در این قیمت ها بسیار زیاد است و ممکن است به روش هایی کانالتان را بالا بکشند که اصلا مد نظر شما نیست، از آن بدتر هم اینکه احتمال خروج کاربرهایی که با قیمت های پایین به کانالتان می آیند، در سریع ترین زمان، بسیار زیاد است.
ممبر تلگرام
پاول دوروف به همراه برادرش ایده پرداز و موسس تلگرام هستند که هم اکنون در آلمان زندگی میکنند

مطالب خوب و مفید ارسال کنید، اعضاء خودشان می آیند

تعارف که نداریم، هر رسانه ای اگر به مخاطبانش احترام بگذارد و راضی اش کند، قطع به یقین مخاطب جذب می کند و کانال تلگرام هم یک رسانه است، این را به یاد داشته باشید که هر صاحب کانالی یک رسانه دار هم هست، پس به نیازهای مخاطب تان دقت کنید، کیفیت کانال را همیشه بالا نگه دارید و مطمئن باشید که در این صورت مخاطب کانالتان را می پسندد و به سراغتان می آید.
 
بازدیدهای اعضاء را دقیقا زیر نظر بگیرید
گاهی ممکن است تعداد ممبر کانال شما بالا باشد اما پست های جذابتان بیشتر از یک چهارم کاربران کانالتان بازدید نداشته باشند، این بازدید پایین نشانه این است که یک جای کار می لنگد و بیشتر کاربران کانالتان هشدارهای کانال را بسته اند و تبدیل به مخاطب منفعل شده اند؛ مخاطبانی که سال و ماهی یک بار می آیند، کانال را باز می کنند و یک نگاه سرسری به آخرین پست هایتان می اندازند و می روند، اگر با چنین حالتی رو به رو شدید در سریع ترین زمان ممکن رویه را عوض کنید، مخاطبان منفعل مثل ویروس می مانند.
 
از تبلیغ در کانال خود پرهیز کنید
خب خدا را شکر همه چیز به درستی پیش رفته و تعداد ممبر های شما افزایش پیدا کرده است و افراد بسیاری هم در روز پیام می دهند که می خواهند تبلیغ شان را در کانال شما بگذارند، اما هوا برتان ندارد که راه به راه تبلیغ کنید و درآمد داشته باشید، هر تبلیغی تعدادی از کاربرانتان را به باد می دهد؛ کاربرانی که می روند و ممکن است که هیچ وقت برنگردند.
از گذاشتن پست های بلند در کانال جدا پرهیز کنید
یادتان نرود که شما در رسانه ای پست هایتان را منتشر می کنید که وسیله ارتباطی شما با مخاطب تان در بیشتر موارد گوشی تلفن همراه است که نمایشگر کوچکی دارد و همین کوچک بودن باعث می شود حتی متن های کوتاه هم بلند به نظر برسند و مخاطب در برخورد اول با دیدن حجم متن بی خیال خواندنش شود، به نظر می رسد که با توجه به اندازه نمایشگر گوشی های مختلف، حداکثر ۵۰ کلمه برای هر پست متنی کفایت می کند.
پایین هر پست آدرس کانالتان را درج کنید
پست هایی که می گذارید ممکن است که در جاهای دیگری نیز در تلگرام به اشتراک گذاشته شوند و شما باید از این فرصت نهایت استفاده را بکنید، خیلی ساده است آدرس کانالتان را پایین هر پست بگذارید، به این شکل هر کس که از پست شما خوشش آمد، وارد کانالتان می شود، اول یک چرخی می زند و اگر خوشش آمد، مشتری می شود، البته در اینجا هم گذاشتن آدرس Join Chat توصیه می شود.
مخاطب خود را شناسایی کنید و برای آنها برنامه ریزی کنید
خیلی ها بادقت نکردن به این نکته، اعضای کانالشان را از دست داده اند، فکر نکنید که این کانال، صفحه فیس بوکتان است و هر چه را دوست دارید در آن می گذارید، نه از این خبرها نیست، در اینجا باید مثل ما که خواست شما برایمان مهم است، خواست مخاطبانتان برایتان مهم باشد، محتوایی را منتشر کنید که قشر بیشتری آنها را می پسندند. پس با یک آزمون و خطای دوره ای سلیقه مخاطبانتان را مشخص کنید.
دلیل اینکه می گوییم آزمون و خطا را دوره ای کنید، این است که ممکن است بعد از یک دوره سلیقه مخاطبانتان عوض شود یا از آن موضوع اشباع شوند یا اصلا با بالارفتن تعدادی کفه ترازوی موضوعات به سمت موضوعات دیگری سنگین شود، پس مدام این کار را انجام دهید.
از تصاویر و عکس های زیبا به فراوانی استفاده کنید
مخاطبان شبکه های اجتماعی و ارتباطی و به خصوص تلگرام علاقه زیادی به تصویر دارند و به همین خاطر به پست هایی که عکس داشته باشند، بیشتر توجه می کنند، البته در همه رسانه ها همین وضع است، اما در تلگرام بیشتر. تا می توانید به پست هایی که عکس دارند توجه کنید و حتی می تواند با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ، توضیحات را روی عکس در ج کنید.
در ساعات مشخصی پست بگذارید
برخی افراد از صبح که بیدار می شوند، شروع می کنند تمام پست های کانال های دیگر را کپی کرده و در کانال خود قرار می دهند قافل از اینکه اعضاء کانال خودش، در وبگردی استاد بوده و بیشتر این مطالب را ممکن است دیده باشند و یا اینکه در تمام طول شبانه روز، مدام پست ارسال می کنند. اصلا توجه نمی کنند که ساعت دو نصف شب است و مردم خوابند و یا درحال گفتگویی آرام با دوستان و آشنایانشان در فضای مجازی می باشند.
درست است که رویه زندگی های شهری عوض شده و خیلی ها تا پاسی از بامداد بیدار هستند، ولی واقعیتش را بخواهید مردم از ساعت ۱۲ شب به بعد یا می خوابند یا به چت های شخصی خودشان می پردازند، اعصابش را هم ندارند که شما مدام برایشان پست بگذارید و آرامشی را که به آن نیاز دارند، بهم بزنید. از ساعت۱۲ شب تا هشت صبح کرکره کانال را پایین بکشید و خودتان هم کمی به زندگی تان برسید. اگر به این توصیه دقت نکنید، تعداد زیادی از مخاطبان با هر پست بعد از ساعت ۱۲ شب یا از کانالتان می روند یا اینکه هشدارها را می بندند و به مخاطب منفعل تبدیل می شوند. 
از ارسال پست ها و تصاویر سنگین جدا پرهیز کنید
هر چیزی که بر مبنای بستر اینترنت کار می کند، کیفیت کارش ارتباط مستقیمی با سرعت اینترنت دارد، هر چند تلگرام یکی از سریع ترین اپ های پیام رسان است و با پایین ترین سرعت اینترنتی هم کار می کند، اما این به این معنی نیست که شما هر عکس، فیلم یا سایر فایل ها را با هر حجمی بگذارید، به این نکته دقت کنید که اگر مخاطب نتواند فایلی را که شما گذاشته اید به راحتی باز کند، شاید دو تا سه بار به روی خودش نیاورد، اما چندان امید نداشته باشید که در دفعات بعدی هم بتوانید راضی اش کنید که بماند.
 
تعداداستاندارد پست در روز، ۱۰ پست می باشد
روی مخ نباشید، راه به راه پست نگذارید، مخاطبان، شما را برای اینکه روی نزدیک ترین وسیله شخصی شان باشید برگزیده اند و هیچ کس دوست ندارد در حریم شخصی اش کسی مدام بیخ گوشش سر و صدا راه بیندازد، حداکثر ۱۰ پست در روز و با فواصل زمانی معنی بگذارید، البته اگر روزهای اول ظهور کانال ها بود بیشتر از روزی پنج پست را توصیه نمی کردیم، اما الان آستان تحمل مخاطبان کمی بالاتر رفته و تا روزی ۱۰ پست با فواصل زمانی معین را هم تحمل می کنند.
 

خود را بروز رسانی کنید

اگر توصیه کردیم که زیاد پست نگذارید، الان هم توصیه می کنیم که خیلی کم و دیر به دیر پست نگذارید، حداقل روزی سه پست و با فاصله های زمانی معین روی کانالتان قرار دهید و کاری کنید که کانال فعال و پویا به نظر برسد، نه کانالی که کاربر احساس کند که فقط تلگرامش را شلوغ کرده و در اولین فرصت با آن خداحافظی کند.
سعی کنید مطالب زیبا و مفیدی ارسال کنید و از ارسال پست های پیاپی خودداری کنید تا کاربر تشنه پست ها و مطالب شما بماند و برای دیدن مطلب جدید چندین بار به کانال شما سر بزند.
 

مشخصات

 • شرکت سازنده: کافه تکنولوژی
 • منبع: کافه تکنولوژی
 • هرگونه کپی و تکثیر این نمطلب بدون درج منبع غیر مجاز بوده و ما رضایتی نداریم.

دانـــــلود
 • 15,751 views
درباره نویسنده :
امیرحسین شجاع
امیرحسین شجاع
من در رشته ی کامپیوتر تحصیل میکنم.خیلی خوشحالم که تونستم با وجود سایت کافه تکنولوژی نیاز های کاربران رو جواب بدم.لطفا هرچی انتقاد و یا پیشنهاد داشتید با ما در تماس باشید.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

126 پاسخ به “بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام-رایگان”

 1. mehdi می‌گه:

  https://telegram.me/bakhmaly
  سلام به کانال باخملی

  دانستنی ها و عجایب جهان

  تازه های علمی و پزشکی سلامت

  طنز و تفریح تصویری و کوتاه

  اخبار برگزیده
  لطفا کانال منم برای تبلیغات بزارید رو سایت ممنون از زحمات شما

 2. maryam می‌گه:

  کانال آشپزی،شیرینی پزی، سفره آرایی و سلامتی

  https://telegram.me/ashpazi_salamati

 3. مجتبی می‌گه:

  فروش و قبول سفارش انواع ادکلن اورجینال و های کپی
  ارسال به تمام نقاط کشور
  به کانال ما در تلگرام بپیوندید
  https://telegram.me/khoshbooha

 4. نیما می‌گه:

  سلطان
  ???بهترین گروه تلگرام ??بدو بیا ????نیایی از دستت رفته گروه
  ??
  https://telegram.me/SoltanAb

 5. بهزاد می‌گه:

  نیازمندیهای املاک تهران و اخبار روز مسکن در کانال املاک تهران
  https://telegram.me/te_amlaktehran

 6. یاس می‌گه:

  کانال زندگی شاد
  @Happylifeeeee

  https://telegram.me/Happylifeeeee

 7. مسعود می‌گه:

  کانال شاعرانه
  بدون تبلیغ
  اشعار ادبیات ایران
  اعضای کانال ۱۲۶ عضو
  https://telegram.me/shaeraneh_1

 8. masoud می‌گه:

  بهترین کلیپ های فوتبالی

  https://telegram.me/foot4

 9. ram می‌گه:

  کانال “نکته های کوچک زندگی”
  حتما به ما بپیوندید

  https://telegram.me/nokatzendegi

 10. میلاد می‌گه:

  کانال خنده سرگرمی
  khandesargarmi@

 11. باحال ویس می‌گه:

  یه عالمه ویس باحال و خنده دار تو این کانال
  https://telegram.me/bahal_voice

 12. جعفر می‌گه:

  سلام .باتشکر بخاطر راهنماییهای مفید وکاربردی تون
  از کانال صدای سکوت حمایت کنیدلطفا
  شعر?دلنوشته?رمان?داستانهای کوتا و بلند?عکس نوشته های زیبا
  sedayesoku_t@

 13. سینما افتاب می‌گه:

  کانال sancinema متعلق به هنرمندان و فیلمسازان است
  که در زمینه موزیک و انیمیشن و فیلم و فیلم کوتاه کار میکند
  و آثار شما را در بهترین فستیوالهای خارجی و داخلی شرکت میدهد
  https://telegram.me/suncinemair
  هدف اصلی این کانال شناساندن هنرمندان و به نمایش گذاشتن اثرات شماست.

 14. حمیدرضا می‌گه:

  کانال دانلود برنامه های پولی بصورت رایگان همچنین اموزش روت کردن :
  rootandroid@

 15. Farid می‌گه:

  کانالی برای علاقه مندان به هیپ هاپ و رپ جوین بشید و از مطالب لذت ببرید
  irapchannel@

 16. سعید می‌گه:

  سلام،
  تجربه ها، کانالی برای ارائه مطالب مفید، مختصر و ارزشمند
  همچنین: زندگینامه و تجربیات افراد موفق
  رموز موفقیت
  عکسهای جالب
  مطالب مفید علمی و …
  https://telegram.me/tajrobeha

  باتشکر، منتظرتون هستم

 17. hossein می‌گه:

  به کانال سلامت خونه بپیوندید?سلام دوستان ما برای سلامت روح وجسمتون یه کانال زدیم اگه میخواید توسال جدید روحی شاداب و جسمی سالم داشته باشید?
  ?بیاید تو کانال با هم باشیم?

  salamatkhoneh@

 18. حمید رضا می‌گه:

  این کانال متعلق به کلن war brothers میباشد وکسانی ک میخواهند خبر های کلشی باشند به این کانال وارد شن
  Telegram.me/war_brothers

 19. behzad می‌گه:

  بروزترین کانال موزیک
  mybia2music@

 20. Badlands می‌گه:

  لطفا جوین بشین، ??
  کانال بد لندز

  bad_lands@

 21. آموزش می‌گه:

  ممنون از شما عالی بود.
  آیا این روش های افزایش اعضای کانال تلگرام مثل tdata و ربات افزایش عضو واقعی هست؟

  • امیرحسین شجاع امیرحسین شجاع می‌گه:

   خواهش میکنم دوست عزیز نظر لطفتونه
   بله روشی که فعلا توی بورس افتاده روش tdata هست که میشه اعضای کانال رو به صورت فیک بالا برد و بعضی افراد تو این زمنیه دارن پول خوبی بدست می آوردند.ولی خب معایب این روش از مزایا بیشتره چون وقتی اعضای کانال فیک باشن شما برای کی میخواین پست بزارین؟یا مثلا محصول چطور میخواین بفروشین؟و به خاطر همین به نظر بنده به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم که پول برای خرید اعضای فیک بدید چون سودی برای شما نداره!
   موفق باشید.

 22. آی تی اسکای می‌گه:

  اولین کانال تخصصی فروش تجهیزات شبکه و وایرلس در ایران
  تجهیزات شبکه و وایرلس
  تجهیزات دکل مهاری
  سوئیچ شبکه
  مودم ADSL2+
  تجهیزات Active & Passive شبکه
  روتر و فایروال شبکه
  انواع اکسس پوینت
  انواع رادیو آنتن ها با بهترین برندهای دنیا
  و …
  کافیست با عضویت در کانال تلگرام ما از اخبار و تخفیفات روزانه ما با خبر شوید.

  لینک کانال تلگرام : https://telegram.me/itsky

 23. mohammad می‌گه:

  به کانال پر از برنامه و بازی های قدیم تا جدید سر بزنید
  پست کم و بجاش بازی و برنامه های زیبا برای شما
  کانال بی سر و صدا ولی عالی خواستی بیا
  telegram.me/appp1395

 24. سعید می‌گه:

  ‌ دوستان میخوام مطلب مهمی رو بهتون بگم:
  اگه واقعا دنبال این هستید که تو بورس موفق باشید و به ثروت برسید بهتون توصیه می کنم این کانال رو از دست ندید،کانالی که مشاوره رایگان داره و بهتون گام به گام بورس رو آموزش میده،کانالی که بدون شعار داره فعالیت میکنه و مدیریت فوق العاده قدرتمندی داره
  ??????
  https://telegram.me/joinchat/BjP4az4P5m0MZ9PY1sL8RQ

 25. missrain@ می‌گه:

  سلام
  اگه دنبال یه کانال خوب و مفید هستید این کانال رو از دست ندید.
  کانال تفریحی آموزشی “رسانه تصویری پروانه”
  لطفا جوین بشید و ازش لذت ببرید . به دوستانتون هم توصیه کنید
  papeliy@
  https://telegram.me/joinchat/Bt343j3ym-joR6GytULu8Q

 26. hossein می‌گه:

  سلام یه کانال توپ پر از اهنگ و برنامه های کمیاب
  https://telegram.me/dl_tarfand

 27. amir می‌گه:

  فروش بهترین دستبند های کادویی با قیمت مناسب

  telegram.me/zerogallery1

 28. کامیار می‌گه:

  کانال اسرار روانشناسی برای ارامش و زندگی بهتر با اپدیت روزانه پر از نکات عالی @asrararamesh
  https://telegram.me/joinchat/Bj9kqj5rGFeUIJwG7DWnqw

 29. gfff می‌گه:

  @bartarinha93 همه چی هست خیالتون راحت
  تبلیغات ممنوع!

 30. عرشیا می‌گه:

  با سلام

  کانال ایرانی سلام
  بهترین کانال تلگرام
  به جای چند کانال در این کانال فوق العاده عضو شوید???????

  ??????
  telegram.me/iranisalamm

 31. روشا می‌گه:

  کانال مزون لباس های مجلسی زنونه با بهترین کیفیت و قیمتهای عالی

 32. hnane می‌گه:

  telegramm.me/amirtataloo0000

 33. fatiii می‌گه:

  ی چنل فوق العاده که همه چیز توش هست
  Ghatii_o_patii@

 34. حاج شهریار می‌گه:

  کانال دانستن حق ماست!!!
  danestan_haghe_mast@
  شامل مطالب علمی و فرهنگی و سیاسی و مذهبی

 35. zahra می‌گه:

  با سلام
  کانال تلگرام موفقیت با خدا
  @asheghiye20
  در این کانال می تونید سخن آدم های موفق و بزرگ رو بخونید و با عمل به ان به خدفی که عاشقش هستید برسید انشاءالله

 36. zahra می‌گه:

  کانال تبلیغات
  به آدرس:
  @tablighat_Z
  در این کانال می تونید به طور رایگان کانال های ,وبسایت ها و… خود را به طور رایگان تبلیغ کنید
  به کانال تلگرامی تبلیغات بپیوندید

 37. aghimosavi777@gmail.com می‌گه:

  https://telegram.me/shoes_omde

  کانال کفش و کتونی عمده
  به کانال ما بپیوندید

 38. یونس می‌گه:

  هر آنچه که نیاز دارید درباره حقایق جهان پیرامون بدانید.

  – حقایقی درباره تاریخ
  – حقایقی درباره فناوری
  – حقایقی درباره زمین
  – حقایقی درباره فضا و نجوم
  – حقایقی درباره بشر
  – حقایقی درباره حیوانات
  – و …

  لینک عضویت: https://telegram.me/wfacts

  ارتباط با مدیر: @y_ghorbani

 39. سلام دوستان علاقه مند به هنر و معماری ، کانالی راه اندازی کردیم همراه با مطالب ، عکس ها ، راهنمایی ها و… در مورد معماری و ساختمان ، خوشحال میشیم به کانال خودتون تشریف بیارید

  https://telegram.me/naghsh_negar_memari

 40. دایا پرتو می‌گه:

  رنگ زندگیتان را تغییر دهید.
  کانال آینه و شمعدان
  گروه صنعتی دایا پرتو
  تولید کننده آینه و کنسول و شمعدان
  آباژور و میز آباژور مخمل
  لوستر و بوفه و ساعت برنزی
  https://telegram.me/partocompani

 41. کلش جم می‌گه:

  به کانال من بیایید.?????

  ۲http://telegram.me/clashgem

 42. Lovestory می‌گه:

  سلام یه کانال پرازعاشقانه های زیبا عکس گیف وکلیپ متن های عاشقانه جدیدوزیبا جوین شین
  telegram.me/beautilove

 43. الناز می‌گه:

  کانال دلقک
  جدیدترین کلیپ،عکس و GIF های خنده دار و جوک های با حال . این کانال تازه تأسیسه ولی مطالبش ترکونده،پیشنهاد میکنم از دستش ندید
  https://telegram.me/dalqk

 44. ناشناس می‌گه:

  کانال تلگرامی موزیک لایت…. گنجینه ای از آرامش بخش ترین موسیقی های بی کلام جهان…https://telegram.me/Music_lights
  http://goo.gl/F351rr

 45. مهدی می‌گه:

  به یکی از بهترین کانال های معنوی تلگرام بپیوندید با کلی عکس و کلیپ و مطالب مذهبی بدردبخور
  http://telegram.me/besoyehkhoda

 46. سینما می‌گه:

  https://telegram.me/suncinemair
  شرکت در جشنواره های معتبر خارجی
  سینما افتاب حامی هنرمندان در عرصه های خارجی

 47. Bahram می‌گه:

  کانال بدوووبیاااا
  با بهترین دانستتیهای طب سنتی و خواص گیاهان دارویی
  @bodobiya
  https://telegram.me/bodobiya

 48. ماریا می‌گه:

  بهترین کانال هواداران والیبال

  https://telegram.mr/seyedmohamadmousavi

  به کانال ما بپیوندید

 49. رضا می‌گه:

  آزربایجان سوزلری….آزربایجان تیملری….آزربایجان خبرلری …. https://telegram.me/joinchat/CQfGAj0LaWXvUuRYOuoUUA

 50. دنیای حیوانات می‌گه:

  کانال حیات وحش و حیوانات خانگی
  https://telegram.me/worldpets

 51. elnaz می‌گه:

  یه کانال عالی برای همه نوع سلیقه??? هرچی بخوای هست?
  Fanficestan@

 52. سایلنت موب می‌گه:

  جدیدترین نرم افزار و بازی و ترفند موبایل در کانال :

  https://telegram.me/Silent_Mob

 53. حدیث گرافی می‌گه:

  تولید و نشر احادیث چهارده معصوم(ع) بصورت تایپو گرافی
  https://telegram.me/joinchat/CxooQD8XMvK4OZxauq2uag

 54. موزیک می‌گه:

  آهنگ های قدیمی و جدید ولی خاص که از شنیدن تمامی انها لذت خواهید برد
  https://telegram.me/MusiqueSelection

 55. یونس می‌گه:

  عاشقانه ترین کانال تلگرام
  ویس ها و فیلمهای سینمایی عاشقانه
  استیکرهای عاشقانه
  دلنوشته های احساسی و عاشقانه

  °•○●♡ عاشقانه ♡●○•°
  ┄┄┄┄┄❅✾❅┄┄┄┄┄
  @asheghane1396

  https://telegram.me/joinchat/DGp_wj5AMuMdyNt5fxKGtA

 56. saeed sp می‌گه:

  به کانال ی نگاه در تلگرام بپیوندید, با بیش از ۱۲۵۰ عضو فعال. جوک, متن, عکس, فیلم, موزیک همه و همه در ی نگاه:
  https://telegram.me/joinchat/CPabQD8Y9lbgHu8P-cY2xg

 57. Bahar می‌گه:

  کانال قلب شیشه ای
  تک بیت ،متن ،والپیپر ،عکس پروفایل
  لینک کانال :
  https:/telegram.me/glass_heart96

 58. فرید می‌گه:

  سلام به کانال تلگرامی ما بپیوندید
  https://telegram.me/joinchat/Bnvf6j2WQcOgBPKFHF0Lsw

 59. کانال می‌گه:

  https://telegram.me/harmoniclife

  یک کانال فوق العاده که شامل شعرها ودست نوشته های خودم وپراز مطالب عالی برای داشتن زندگی متعادل وعالی وهماهنگ هست . حتما به کانال سر بزنید.

 60. مملی می‌گه:

  http:/telegram.me/tablighatim
  تبلیغات با نازل ترین قیمت و توافقی
  شرط عضو شدن

 61. negen.naz@gmail.com می‌گه:

  کانال کافه شعرو ادب پراز مطالب و شعرهای ناب

  telegram.me/cafeadabiha

 62. دورهمی می‌گه:

  بهترین کانال تلگرام خودت بیا ببین https://telegram.me/doorehami1

 63. شهر ری می‌گه:

  کانالی مخصوص بچه های جنوب شهر مخصوصا شهرری
  https://telegram.me/kahrizaknews1XT

 64. امین می‌گه:

  بهترین مرجع دانلود فیلم و سریال
  @gdownload1

 65. کانال “زندگی زعفرونی”

  مطالب شاد و پرانرژی
  آموزنده و آرامش دهنده
  موفقیت و انگیزشی

  https://telegram.me/Zendegi_Zaferooni
  حتما یه سر بزنین، مطمئنا خوشتون میاد و عضو میشین 🙂

 66. بهاره می‌گه:

  https://telegram.me/alaeadin
  کانال تلگرام علاالدین خنده در حد مرگ

 67. روژین می‌گه:

  خاطرات هاگوارتز
  با چنل خاطرات هاگوارتز ، خلطرات هاگوارتز رو زنده نگه داریم
  راستی ترجمه فارسی فرزند طلسم شدرو هم داره
  http://telegram.me/hogwartsdiarys

 68. آی هدیه می‌گه:

  کانال آموزشهای هنری رایگان برای آی هدیه بدون صرف هزینه هر هنری که دوست داری یاد بگیر…
  https://telegram.me/ihedieh

 69. alihomami می‌گه:

  کانال بخند بخند فقط بخند
  بیا اینجا هم بخند هم آهنگ گوش کن

 70. امیر مهربانی می‌گه:

  کانال آیمهر
  مخصوص خانمای خوشگل
  فقط خانما جوین بشن
  https://telegram.me/AYMEHR_IR

 71. salman می‌گه:

  کانال عکسو جوک و فیلم خنده دار اگه نخندوندمت لفت بده
  https://telegram.me/joinchat/ByE2ET-TMaB8506-gbuBaQ

 72. soundgame می‌گه:

  کانال تلگرام موسیقی متن بازی های رایانه ای همراه با توضیحات و عکس هایی از بازی ها

 73. آتنا می‌گه:

  سلام به دوستان گلم به کانال قناری سه عنوانه ما سر بزنید عاشقانه ها عجیبترین ها و دانستنی ها مطالب واقعا جالبن اگه دوست داشتید یه سری به ما بزنید https://telegram.me/onlyghanari

 74. abaky می‌گه:

  به کانال آبکی بیاین کلی مطالب طنز و باحالی داره
  https://telegram.me/abaky

 75. امیر می‌گه:

  کلینیک تخصصی: ۱- فروش ، نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته ۲- فروش و تعمیر انواع پرینتر رنگی
  کانال رسمی ما : https://telegram.me/Pishgaman96

 76. swgl می‌گه:

  @sickminnd
  یه کاناله دپ و عالی وپراز گیف های دپوعاشقونه ک ادمینش تکست گرافی میکنه بیشترتکستها هم ب وسیله خود ادمین ها نوشته میشه جوینـ ندی ا دستتـ رفتهـ بیا بهـ جمعـ ما اضافه شو:)

 77. yeganeh می‌گه:

  فرکانسهای مغزی که زندگیتونو عوض میکنه
  باما همراه باشید
  telegram.me\halateteta

 78. Blackout1 می‌گه:

  #Blackout
  خآمُوشْی

  یه کانال واسه تکست دوستا?
  و پر از عکس های شاخ❤
  و گاهی اوقاتم بهترین موزیک ها?
  Admins”:
  @noch_noch ? @nom_n
  https://telegram.me/Blackout1

 79. hanirm می‌گه:

  سلام یه کانال جذاب با هرچیزی که بخای جدید ترین اهنگها جدید ترین استیکرا بهترین متنها زود بیاین
  https://telegram.me/MA3TATOCAFE

 80. hb7 می‌گه:

  مجموعه ای از داستان های کوتاه و آموزنده
  telegram.me/Dastane_kootah

 81. baranche می‌گه:

  با سلام کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی بارانچه :
  https://telegram.me/baranche_channel

 82. امير می‌گه:

  کانالی برای دوستداران شعروادب همراه بااشعارجدیداز شاعران جوان ،ومطالب وموضوعات منحصربفرد

  https://telegram.me/joinchat/Ck77zju3mExMGkhKkIWpsA

  ID : @neggaheto

 83. hb7 می‌گه:

  مجموعه ای از داستان های کوتاه و آموزنده
  https://telegram.me/Dastane_kootah

 84. مریم می‌گه:

  یه کاناله توپ واسه خوشگلیاتون
  telegram.me/mojjezehsabz

 85. محمد می‌گه:

  telegram.me/goshikhor

 86. نیما می‌گه:

  کانال فروش گوشی و لپ تاپ های استوک و نو با بهترین کیفیت و قیمت وارداتی اصلی وتضمینی

  telegram.me/lapmob

 87. سما می‌گه:

  کانالی صرفا جهت اعلام حمایت از ولایت وگرامیداشت مقام شهدا بخصوص شهدای مدافع حرم

 88. دیار می‌گه:

  https://telegram.me/best_music_ne

  برترین و جدیدترین آهنگای روز را در کانال diyar musicببینید

  جوینشید پشیمنون نمیشید

 89. GHAZAL می‌گه:

  فقط دوستان عشق سرعت جوین شن⚡️
  https://telegram.me/oOSPEEDOo

 90. میلاد متقی می‌گه:

  “شیک پوش کوچولو عرضه کننده لباسهای شیک و متنوع با ضمانت کیفیت کالاو قیمت های استثنایی “” شیک پوشی کودکان خود را به مابسپارید?
  shikpooshkocholoo@

 91. alrafedain می‌گه:

  نصر الرافدین

  مجموعه شرکت های عراقی است که به شرکت هایی متقاضی فعالیت در بازار عراق ارائه خدمت می نماید.

 92. محسن می‌گه:

  فروش انواع ساپورت?شلوارک?شورت ورزشی?⚽️شلوار بچه گانه???با رنگ های مختلف و قیمت های مناسب?
  @saportborume2016
  https:// telegram.me/saportborume2016

 93. kuzey می‌گه:

  https://telegram.me/MoCuishle1َ

  بهترین کانال: طنز . شرارت . تازیخی

  حتما بیایین

 94. birangnevis می‌گه:

  https://telegram.me/birangnevis

  بیرنگ نویس ِ خسته ….
  کانالی خآکستری برآی آرامش موقت !

 95. کمیل می‌گه:

  سلام
  کلی ترول و مطلب و عکس زد غارسا

  اگه می خوای وقتی با یه غارسایی کل کل میکنی حرفی برای گفتن داشته باشی جوین شو

  لینک:
  https://telegram.me/ANTIQARCA

 96. chhizmizz می‌گه:

  به کانال چیزمیز ماهم سر بزنید.
  https://telegram.me/chhizmizz

 97. مگ وب می‌گه:

  بسیار مفید بود ممنو

 98. za می‌گه:

  به کانال ما بپیوندید
  ????
  https://telegram.me/tolaugh

 99. تاشناس می‌گه:

  کانال عکس با قابلیت لایک و دیس لایک کردن حتما جوین شید پشیمونتون نمی کنم

  http://telegram.me/wallpaper100

 100. nick می‌گه:

  کانال اخبار روز تکنولوژی و اموزش ترفندهای کامپیوتر
  و همچنین اگه مایل به خرید و فروش لپ تاپ در مشهد هستید در کانال ما حتما عضو شوید
  ادرس کانال:@nickrayan
  https://telegram.me/nickrayan

 101. saeed می‌گه:

  سلام یک سوال در مورد تلگرام داشتم

  به نظر شما ممبر واقعی تلگرام خرید کنم یا خرید ممبر فیک رو پیشنهاد میکنید ؟

  • امیرحسین شجاع امیرحسین شجاع می‌گه:

   سلام
   ببینید عزیز هر کدوم ازینا یه خوبی هایی دارن یه بدی هایی مثلا ممبر فیک خب اسمش روشه فیکه ینی هیچی کاری نمیکنه پس پست ها سین هم نمیخوره .و فقط برای اینکه تعداد ممبر بالا نشون بده استفاده میشه.ممبر واقعی هم شما بخرید خیلی عالیه ولی ریزش بالایی داره بعد یه مدت لفت میدن.و دلیل های دیگه.اگر بازم سوالی بود در خدمتم.
   موفق باشید.

 102. علي می‌گه:

  کانال تخصصی پوست،مو و زیبایی
  مشاوره،معرفی پزشکان پوست،مو،زیبایی
  مطالب علمی
  لیزر،کاشت مو،جراحی زیبایی،بوتاکس و …
  https://telegram.me/totheBeautyland
  https://telegram.me/joinchat/BWoF_T77Rd2Uyy2vAM5ciw
  با یکبار دیدن عضو کانال ما میشوید!!!

 103. john می‌گه:

  , [۳۰٫۱۱٫۱۶ ۲۳:۳۰]
  سلام

  ممنون از سایت شما

  به نظر شما ممبر واقعی تلگرام خرید کنم خوبه یا در کانال ها تبلیغات کنم
  و یک سوال دیگه , اگر خرید ممبر فیک انجام بدم کانالم مسدود میشه ؟

 104. بزرگترین مجتمع دهه شصت ایران

  https://telegram.me/joinchat/BZlpBzx4WEnGuO77bpy65w

  بزرگترین آرشیو استیکرهای ایرانی و خارجی

  https://telegram.me/joinchat/BZlpBz9sPwC7fgMq3dK0Ow

 105. شقاقی می‌گه:

  دیگر اجازه ندهید حقتان پایمال شود.
  https://telegram.me/joinchat/CTzOuzzuAodPEYLgY8oKWQ

 106. fardin می‌گه:

  بهترین سوژه های تلگرام و انیستا گرام
  استیکرهای طنز.
  گیف های بروز از سایت های مشهور جهان
  سوژه های خنده دار فوتبالی
  سوژه های ارسالی از طرف شما.
  اشتراک انواع مطالب طنز و باحال
  اشتراک کانالهای کم بازدید
  و کلی سوژه های جالب که تا حالا ندیدید…

  https://telegram.me/bakhmaly

 107. s. .t.. .. می‌گه:

  این کانال مرجع کامل:
  ۱⃣فیلم و انیمشین 📽
  ۲⃣موزیک 🎧
  ۳⃣اخبار مهم 🌧⛈
  ۴⃣مطالب روانشناسی⚖📈
  ۵⃣طنز 😄
  ۶⃣مسائل بهداشت و روان جامعه وپزشکی🌡🔬💊👨‍👩‍👧‍👦🛀🏼 وآموزش خانواده

  همه و همه در کانال:
  ➡️ @CYCLOPEDIA_AS ⬅️

 108. reza می‌گه:

  اخبار،رویدادها،تکنولوژی،فیلم و هر چیزی که به نیاز دارید را در کانال زیر بیابید
  https://t.me/joinchat/AAAAAD_YRMIKy3WaMXuO8w

 109. لیلی می‌گه:

  مکالمه انگلیسی تخصص ماست!
  منبع ویدیوهای آموزشی با زیرنویس و فایل های صوتی 👇
  enghouse@

 110. hamid می‌گه:

  وسیع تر و زیباتر شدن خانه در https://t.me/MirrorDecorator

 111. هومن می‌گه:

  سلام کانال مخاطبین خاص کانالی بدون تبلیغ با متنهایی فوق العاده هست عاشقانه ادبی شعر با موضوعات مختلف و از همه مهمتر ویس با صدای عالی ادمین کانال و کلی ایده جدید که به زودی اجرا میشه
  به زودی با بهترین ویس ها باشما خواهیم بود😌
  طرحی متفاوت از کانال مخاطبین خاص 😉
  https://telegram.me/mokhatabin95

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code